Rekuperačné vetranie domov, bytov, kancelárii ... priamo od výrobcuDomov

O nás

Produkty

Ceny

Galéria

Časté otázky

Prečo rekuperáciu od nás?

KontaktFACEBOOK

Pasívne domyZvýhodnená ponuka:Poradenstvo, návrh, dodanie a inštalácia hadíc, ventilov, rozdelovaních boxov , rekuperačnej jednotky Stratus, pre štandardný dom (úžitková plocha do 120m2, max 240m3/hod, pre max. 6 osôb)

= cena 2 900,- eur


Poradenstvo, návrh, dodanie a inštalácia hadíc, ventilov, rozdelovaních boxov , rekuperačnej jednotky Stratus, ovládanie cez dotykovú obrazovku (automatika aj manuál), teplotný snímač, viacstupňová protimrazová ochrana pre štandardný dom (úžitková plocha do 120m2, max 240m3/hod, pre max. 6 osôb)

= cena 3 900,- eur


Poradenstvo, návrh, dodanie a inštalácia hadíc, koncových ventilov, pre dom do 120m2 ( bez rozdelovaních boxov , rekuperačnej jednotky), Antibakteriálne vzduchovody + 120,- eur

= cena od 990,- eurPodrobný cenník rekuperácií a príslušenstva nájdete v produktoch.
Upozorňujeme zákazníkov, že vzhľadom na zlé skúsenosti pri inštalácii rekuperácií, rozvodov a pod. nepredávame jednotlivé prvky samostatne !
Je to z toho dôvodu, že napr. zákazník si nechá namontovať / namontuje rozvody, a tie sú namontované alebo navrhnuté nekvalitne, následne cez ne uniká vzduch / nie sú schopné dodať potrebný objem vzduchu / hučia ... a reklamuje u nás rekuperátor, pritom chyba je niekde inde. Oberá nás to o čas, peniaze ... a užívatelovi prináša zbytočné sklamanie.
Samozrejme si od nás možete objednavať a platiť postupne najprv rozvody vzduchu, následne rozdelovacie boxy, a nakoniec rekuperačnú jednotku. Je to štandardný postup inštalácie. Nikdy neplatíte nič vopred.