Domov

O nás

Produkty

Ceny

Galéria

Časté otázky

Prečo rekuperáciu od nás?

KontaktFACEBOOK

Pasívne domyZvýhodnená ponuka:

Rekuperácia do školských jedálni, rekuperácia do telocvicní s výkonom 500m3/hod v cene od 4 900,-€


Poradenstvo, návrh, dodanie a inštalácia hadíc, ventilov, rozdelovaních boxov , rekuperačnej jednotky Stratus, pre štandardný dom (úžitková plocha do 200m2, max 240m3/hod)

= cena od 4 200,- eur


Poradenstvo, návrh, dodanie a inštalácia hadíc, ventilov, rozdelovaních boxov , rekuperačnej jednotky Stratus, ovládanie cez dotykovú obrazovku (automatika aj manuál) pre štandardný dom (úžitková plocha do 200m2, max 240m3/hod, pre max. 6 osôb)

= cena od 4 600,- eur


Poradenstvo, návrh, dodanie a inštalácia hadíc, koncových ventilov, pre dom do 200m2 ( bez rozdelovaních boxov , rekuperačnej jednotky), Antibakteriálne vzduchovody + 200,- eur

= cena od 2 500,- eur


Upozornujeme zákazníkov, že vzhladom na zlé skúsenosti pri inštalácii rekuperácií, rozvodov a pod. sa vyhýbame dodatocným inštaláciám jednotlivých prvkov!
Je to z toho dôvodu, že návrh správneho a funkcného vetrania domu nie je jednoduchá záležitost, a v prípade nevhodne zvoleného prvku, spôsobu, miesta inštalácie príde na rad sklamanie užívatela a následne vypnutá rekuperácia.
Samozrejme si od nás možete objednatť a platiť postupne najprv rozvody vzduchu, následne rozdelovacie boxy, a nakoniec rekuperacnú jednotku. Je to štandardný postup inštalácie. Nikdy neplatíte nic vopred.